demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo
demo

LIGHT 01, LIGHT 02, LIGHT 03,  kartu su LIGHT  06, tai naujos kartos monoblokai pagaminti aukščiausiu techniniu lygiu.
LIGHT serijos monoblokuose sutelktos  svarbios techninės ir estetinės savybės.  Monoblokai pasižymi efektyvumu ir techniniu funkcionalumu bei puikiu estetiniu vaizdu. To pasekoje yra pasiektas aukščiausias šilumos efektyvumas, kuris leidžia žymiai sumažinti išmetamųjų dujų kiekį, sukeliantį šiltnamio efektą, ir sumažinti suvartojamo kuro kiekį. Pasiūlytas naujas židinio ugniakuro durelių ''berėmis'' dizainas.  Didelės keramikos stiklo durys  tonuotos iš trijų pusių, o apačia skaidri, tam kad matytume kuo didesnį ir nuostabesnį ugnies vaizdą pakuroje yra atsparios temperatūrai iki 750 ° C. Ugniakuro durys turi paspaudimo mechanizmą ir pakeliamos arba nuleidžiamos karščiui atsparia rankena.  Durys taip pat atsidaro ant pasukamojo mechanizmo, kad būtų galima stiklą išvalyti, taip pat galima automatinė vertikalaus durų atidarymo sistema valdoma nuotolinio valdymo pulteliu yra prieinama rinkinio formoje ir gali būti įsigijama papildomai.
Didžiausias techninis pasiekimas yra degimo kameroje esanti nauja, patentuota CMtech ™ ugniai atspari medžiaga , atpažįstama iš  baltai kreminės spalvos, saugoma autoriaus teisių, kuri  užtikrina optimalų ir švarų  degimą, aukštą efektyvumą, mažina išmetamų teršalų kiekį. Viršutinėje  degimo kameroje rasite -Liepsnos skirstytuvą katalizatorių KERAMFIRE ® .
Visiems šios serijos židinio ugniakurų modeliams galima automatinė vertikalaus durų atidarymo sistema valdoma nuotolinio valdymo pulteliu yra prieinama rinkinio formoje ir gali būti įsigijama papildomai.Šis automatikos rinkinys turi būti instaliuojamas ugniakuro montavimo metu ir negalioja jau sumontuotam židiniui, kadangi montavimo metu turi būti nusprendžiama kur jis bus sumontuotas: ar kairėje ar dešinėje monobloko pusėje, aukščiau ar  žemiau. Taigi LIGHT serijos monoblokuose technologijos suderinamos su komfortu.

Liepsnos skirstytuvas katalizatorius KERAMFIRE ®

Caminetti Montegrapa židinio ugniakuruose  puiki degimo kokybė yra užtikrinama ''liepsnos skirstytuvo -katalizatoriaus", pagaminto KERAMFIRE ® pagalba. Ugniakuro viduje gaunama tolygios temperatūros šiluma, optimizuojamas degimas, užtikrinamas didesnis šiluminis naudingumo koeficientas ir sutaupoma nemažai energijos.

CMtech

CMtech ™ yra naujos židinio ugniakurų degimo kameros plokštės, iš  labai storos ugniai atsparios medžiagos, sukurtos siekiant užtikrinti optimalų degimą ir atsparumą šiluminiams smūgiams, kuri yra atpažįstama iš baltai kreminės spalvos.

 ATSISIŲSTI LIGHT 01 BRĖŽINĮ

LIGHT 01 CN - su natūralia konvekcija

Maksimalus-minimalus galingumas   15,6-7,8 kW
Nominalus galingumas    12 kW
CO emisija išmetamosiose dujose (palyginti su 13%O2)  0,06 %
Efektyvumas  86,0 %
Plotis  740 mm
Aukštis  1440 mm
Gylis  525 mm
Kuras  mediena
Vidutinės kuro sąnaudos  3,10 kg/val.
Išmetamųjų dujų temperatūra   256 °C
Rekomenduojama dūmtraukio trauka  12 Pa
Dūmtraukis  Ø 180
Minimalus  kamino aukštis  4 m
Lauko oro kanalai  2 x Ø 150
Svoris   191 kg

Gamintojas      Caminetti Montegrappa, Italija