"Vermont Castings" kompanijos principas – ketaus ir medienos teikiamos šilumos suderinamumas. Jis vis tobulėjo ir klestėjo šioje firmoje. Šiandien "Vermont Castings" gamina didžiausią pasaulyje ketaus krosnelių, židinių bei jų priedų asortimentą. Kol "Vermont Castings" plėtėsi, firmos filosofija pasiliko iš esmės nepasikeitusi nuo pirmųjų gyvavimo dienų. Geras dizainas nutiesė tiltą tarp naudos ir grožio. "Vermont Castings" filosofija yra kurti tokius produktus, kuriais galima didžiuotis ir kuriais didžiuojasi "Vermont Castings" krosnelių savininkai. "Vermont Castings" svarbu, kad visos sukurtos krosnelės būtų aukštos kokybės. Kiekviena krosnelė yra išlieta jų pačių gamykloje ir patikrinta. "Vermont Castings" perdirba ketaus produktus į ketaus krosneles. Tam kasmet sunaudojama virš 5500 tonų ketaus. Kadangi "Vermont Castings" gaminiai yra suprojektuoti pačiai reikliausiai pasaulio rinkai, jie įeina į pasaulio švariausiai degančių kieto kuro krosnelių elitą.

Mes tikimės, kad kiekvienas naujas pirkėjas bus patenkintas visomis "Vermont Castings" krosnelių savybėmis. Pirkėjas turi būti tikras, kad krosnelės yra saugios ir produktyvios.

Vermont Castings malkinės krosnelės tai didelio naudingumo katalitinės ketaus krosnelės, turinčios antrinę degimo sistemą, šilumos paskirstymo konvekcinę sistemą ( Dutchwest modeliai), oro padavimą iš lauko, papildomas šonines įkrovas, papildomas viršutines įkrovas, patogius ir didelius pelenų skyrius. Šios krosnelės patenka į švariausiai pasaulyje degančių kieto kuro krosnelių skaičių.