Tarnava ugniakurų monolitinė konstrukcija eliminuoja įvairių varžtų, jungčių, hermetiko būtinumą. Dėl šios priežasties ugniakuras tampa daug patvaresnis ir nepriklausomas. Todėl šis ugniakuras yra skirtas pastoviam kūrenimui ir skleidžia šilumą iki 10 val. Unikalus ugniakuras be jokio korpuso sujungimo. Durelių ir korpuso paviršiai yra gerai prišlifuoti, todėl nereikalingos izoliacinės virvelės, kad neįeitų oras. Ketinių sienelių storis yra nuo 8 iki 18 mm. Išoriniai ir vidiniai sienelių rifliai labai padidina šilumos nuėmimo į patalpas paviršių. Novatoriškas oro, skirto degimui, padavimo į ugniakurą sprendimas.   Oras juda per ugniakuro apačioje reguliuojamas angas specialiais kanalais iki ugniakuro viršutinės dalies. Oras, judėdamas kanalais, kartu sukuria užuolaidą, kuri saugo stiklą nuo apnešimo suodžiais. Virš degimo kameros yra deflektorius, kuris nukreipia dūmus į priekinę ugniakuro dalį ir jie dar papildomai dega. Šis procesas didina ugniakuro našumą ir per kaminą į aplinką išeina švaresni dūmai. Taisyklingai kūrenant sausas malkas ugniakuro naudingumo koeficientas siekia 78%. Tarnava ketinis ugniakuras - puikus šilumos šaltinis. Šiuos ugniakurus siūlome visiems, kurie savo namuose nori turėti kokybišką ir ekonomišką šildymo sistemą. Ugniakuras Tarnava Jums tarnaus metų metus kūrenant jį dieną iš dienos. Taip yra dėl to, kad jis yra išlietas kaip monolitas ir jo korpuso sienelės yra labai storos.

Galite pasirinkti Tarnava Professional serijos ugniakurus plokščio ir lenkto stiklo dizainu. Tai nepriekaištingo dizaino ugniakurai su gana didelių išmatavimų durelėmis (stiklais), kurie galimi kelių variantų: Image, Respekt,Trendi -tai Tarnava ugniakurų modeliai plokščiu stiklu. Elegance, Charmony ir Ego -tai Tarnava ugniakurų modeliai lenktu stiklu. Tai galingi ir patikimi židinio ugniakurai. Tarnava ugniakurai yra monolitiniu ketaus korpusu, ypač tinkami pastoviam kūrenimui, ir gali būti vieninteliu šilumos šaltiniu Jūsų namuose. Tarnava židinio ugniakurai turi galingą stiklo apipūtimo sistemą, peleninę, du oro padavimo srauto reguliatorius iš šonų, galimybę paduoti orą degimui iš lauko, naudojant specialų Tarnava stovą, storas ketaus sieneles. Visų Tarnava židinio kapsulių  korpusas, tap pat ir deflektorius, atlietas iš vieno monolitinio ketaus liejinio, todėl yra ypač patikimas. Naujo modelio Tarnava ugniakurų išeinančių dūmų temperatūra yra apie 280°C, tai ženkliai skiriasi nuo seno modelio ugniakurų, kurių,  išeinančių dūmų temperatūra siekia apie 360°C. Išeinančių dūmų temperatūta sumažėja todėl, kad didesnis šilumos kiekis patenka į patalpas. Turime nemažą kuro ekonomiją, ilgalaikį malkų įkrovos degimo laiką ir jaukią, bei pigią šilumą namuose.

Tarnava ugniakurai AquaTar šildantys vandeniu - tai yra kieto kuro katilai, sukurti pagal šiuolaikines technologijas, kurios užtikrina nuolatinį šilumos atidavimą, kokybišką degimą, kuro taupymą ir švarų stiklą, o taip pat sumontuoti Jūsų namų interjere sukurs jaukią ir šiltą atmosferą.

Tarnava ugniakurų  šildančių vandeniu AquaTar  su pajungimu į centrinę šildymo sistemą vandens bakas-šilumokaitis yra iš 5 mm aukštos kokybės karščiui atsparaus plieno, ugniakurų durelės ir ardeliai iš aukštos kokybės ketaus. Šie židinio ugniakurai gali apšildyti nuo 120 iki 240 kvadratinių metrų ploto. Ugniakurus AquaTar galime vadinti optimalia namų apšildymo sistema, turinčia itin patogų oro reguliavimą, bei papildomai įdiegiamą oro padavimo iš lauko funkciją, solidžią išvaizdą ir patvarią konstrukciją.

 

TARNAVA ORINIŲ ŽIDINIŲ UGNIAKURŲ PRIVALUMAI

TARNAVA ŽIDINIŲ UGNIAKURŲ ŠILDANČIŲ VANDENIU PRIVALUMAI

 

TARNAVA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PLOKŠČIU STIKLU

TARNAVA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI LENKTU STIKLU

TARNAVA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI ŠILDANTYS VANDENIU