Schmid — viena iš stambiausių kompanijų Vokietijoje, projektuojanti ir gaminanti židinių ir krosnių ugniakurus, iš specialaus aukštos kokybės plieno ir ketaus. Iš kompanijos Schmid plataus produkcijos asortimento, Jūs visada galėsite išsirinkti židinį, kuris Jums tiks pagal Jūsų interjerą, patalpas ir numatytą biudžetą. Schmid židinių ir krosnių ugniakurų populiarumas pagrįstas nepriekaištinga vokiška kokybe, garantuojama gamyba ir surinkimu Vokietijoje. Schmid produkcija atitinka griežtas europietiškas normas. Su vokišku pedantiškumu kompanijos specialistai parenka medžiagas, paskaičiuoja jų funkcionalumą ir patikimumą, sukuria originalų dizainą, neprarandantį savo aktualumo ilgus metus. Kompanijos tikslas – patenkinti pačio išrankiausio skonio, su individualiais reikalavimais, užsakovo poreikius.

Kompanijos Schmid ugniakurai populiarūs Vokietijoje ir Austrijoje. Juos mėgsta židinių verslo profesionalai už jų objektyvius pranašumus, kurie varotojui suteikia maksimalią naudą. Ugniakurų durelių atidarymo į viršų arba į šoną galimybė, didelis ugniakurų matmenų pasirinkimas, panoraminiai, plokšti, lenkti ir kampiniai stiklai, suteikia dideles galimybes patenkinti pačių išrankiausių užsakovų pageidavimus. Modelių grupės susideda iš židinių ugniakurų su plokščiu stiklu, su šoniniu stiklu-kampiniu, tripusiu stiklu, kuris suteikia matomumą iš trijų pusių, su lenktu stiklu, prizminiu stiklu, dvipusiu stiklu -''TUNNEL''. Schmid židinių ugniakurai turi atidarymą pakeliant dureles į viršų (tai rodo raidė "h" modelio pavadinimo gale ) arba durelių atidarymą į šoną (tai rodo raidė "s" modelio pavadinimo gale). Modelio pavadinime du pirmi skaičiai žymi rėmelio su stiklu plotį, du sekantys skaičiai žymi ugniakuro rėmelio su stiklu aukštį.

Ne visada serijinis ugniakuras tinka  pagal pasirinktą apdailą ar interjerą. Todėl turėdami gamybos programoje, ugniakurų rinkoje, plačią pareikalavimo amplitudę , Schmid ugniakurų meistrai gamina ugniakurus pagal individualius užsakovų išmatavimus.

 

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PLOKŠČIU STIKLU

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI LENKTU STIKLU

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PRIZMINIU STIKLU

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI KAMPINIU STIKLU

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI TRIPUSIU STIKLU

SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURAI DVIPUSIU STIKLU

 

DAUGIAU SCHMID ŽIDINIŲ UGNIAKURŲ