Nordica - tai viena garsiausių italų firmų pasaulyje, jau daugiau kaip trisdešimt metų gaminanti aukščiausios kokybės krosneles, ugniakurus bei virykles. Šie produktai pasižymi unikaliomis konstrukcinėmis savybėmis. Jų gamybai naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Platus gaminių asortimentas, nuo klasikinių iki moderniausių tendencijų. Kiekvienoje gamybos stadijoje at­liekama kruopšti kontrolė ir patikra atitinkanti pasauliniams kokybės standartams.

 Nordica siekdama aukščiausios kokybės, savo gaminių paviršiaus dangai pasirinko koklius, kurie optimaliai išsaugo juose susikaupusią šilumą ir nuolat tolygiai ją skleidžia į aplinką. Naudojami kokliai- nepaprastai aukštos kokybės, pagaminti gerai savo amato išmanančių meistrų. Kokliams būtinas gana ilgas ir nuoseklus darbo ciklas (2 savaitės), kur visos operacijos atliekamos rankomis, net ir naudojant naujausias technologijas, nes tik taip užtikrinama reikalinga kokybė. Rezultatas - unikalus dirbinys, vienintelis ir nepakartojamas, tik su jam būdingais šešėliais, taškeliais ar plonytėmis linijomis.

Nordica  viryklės šildančios vandeniu- tai technologiškai įdiegti avangardo sprendimai, kurie leidžia optimaliai apšildyti jūsų namą, suvartojant ribotą medienos kiekį ir tuo pačiu saugant Jus supančią aplinką.

Nordica židinių ugniakurai ir malkinės krosnelės šildantys vandeniu, atlieka kieto kuro katilų vaidmenį, kurie užtikrina nuolatinį šilumos atidavimą, kokybišką degimą, kuro taupymą ir švarų stiklą, o taip pat sumontuoti Jūsų namų interjere sukurs jaukią ir šiltą atmosferą.

Nordica - tai viena garsiausių Italijos krosnelių gamintojų, jau daugiau nei trisdešimt metų gaminanti aukščiausios kokybės krosneles. Visi Nordica produktai pasižymi unikaliomis konstrukcinėmis savybėmis, išskirtiniu ir unikaliu dizainu. Jų gamybai naudojamosios aukštos kokybės medžiagos, o kiekvienoje gamybos stadijoje at­liekama kruopšti kontrolė ir patikra, atitinkanti pasaulinius kokybės standartus. Nordica granulinės krosnelės - tai šiuolaikinis namų šildymo sprendimas.

Ilgametė  Nordica kompanijos patirtis užtikrina ilgą ir nepriekaištingą gaminių kokybę bei tarnavimo laiką

 

NORDICA MALKINĖS KROSNELĖS

NORDICA MALKINĖS KROSNELĖS  IR VIRYKLĖS ŠILDANČIOS VANDENIU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PLOKŠČIU STIKLU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI LENKTU STIKLU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PRIZMINIU STIKLU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI KAMPINIU STIKLU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI DVIPUSIU STIKLU

NORDICA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI ŠILDANTYS VANDENIU

NORDICA GRANULINĖS KROSNELĖS

NORDICA KIETO KURO VIRYKLĖS