Kompanija Caminetti Montegrappa Srl buvo įkurta 1976 metais Pove del Grappa, Venecijos rajone, ir iki šių dienų sėkmingai vysto savo gamybą. Kompanija pradėjo gaminti tradicinio dizaino atvirus malkinius židinius, o vėliau smarkiai išplėtė savo produktų asortimentą, gamindama produktus skirtus efektyviam šildymui, tai uždarus židinius, ugniakurus-kapsules, malkines ir granulines krosneles. Nuo pat pradžių kompanijos Caminetti Montegrappa skiriamas didelis dėmesys aukščiausios kokybės medžiagoms, kruopščiai gamybai ir visoms detalėms tapo šios kompanijos produktų skiriamuoju ženklu. Gaminti vis geresnės kokybės produktus, t.y. pagrindinis kompanijos tikslas. Moksliniai tyrimai ir eksperimentai leido kompanijai pagaminti labai aukštos kokybės produktus, to patvirtinimas prestižiniai tarptautiniai sertifikatai, kuriuos kompanija gavo už savo produktus.

Caminetti Montegrapa malkinėse krosnelėse puiki degimo kokybė yra užtikrinama ''liepsnos skirstytuvo - katalizatoriaus", pagaminto KERAMFIRE ® pagalba. Krosnelės viduje gaunama tolygios temperatūros šiluma, optimizuojamas degimas, užtikrinamas didesnis šiluminis naudingumo koeficientas ir sutaupoma nemažai energijos. Krosnelių pakuros yra išš KERAMFIRE ® pagamintos medžiagos, pasižyminčios ypač dideliu atsparumu aukštoms temperatūroms ir šišluminiam smūgiui, bet svarbiausia, galinčios sukaupti daug ššilumos per daugelį degimo valandų. Jai būdinga ššviesi spalva suteikia krosnelei ššvaros ir malonaus vaizdo aspektą, ir ji lieka nepakitusi per visą nuoseklų krosnelės naudojimą.

LIGHT serijos monoblokuose sutelktos svarbios techninės ir estetinės savybės. Monoblokai pasižymi efektyvumu ir techniniu funkcionalumu bei puikiu estetiniu vaizdu. To pasekoje yra pasiektas aukščiausias šilumos efektyvumas, kuris leidžia žymiai sumažinti išmetamųjų dujų kiekį, sukeliantį šiltnamio efektą, ir sumažinti suvartojamo kuro kiekį. Pasiūlytas naujas židinio ugniakuro durelių ''berėmis'' dizainas. Didelės keramikos stiklo durys tonuotos iš trijų pusių, o apačia skaidri, tam kad matytume kuo didesnį ir nuostabesnį ugnies vaizdą pakuroje yra atsparios temperatūrai iki 750 ° C. Ugniakuro durys turi paspaudimo mechanizmą ir pakeliamos arba nuleidžiamos karščiui atsparia rankena. Durys taip pat atsidaro ant pasukamojo mechanizmo, kad būtų galima stiklą išvalyti, taip pat galima automatinė vertikalaus durų atidarymo sistema valdoma nuotolinio valdymo pulteliu yra prieinama rinkinio formoje ir gali būti įsigijama papildomai. Didžiausias techninis pasiekimas yra degimo kameroje esanti nauja, patentuota CMtech ™ ugniai atspari medžiaga , atpažįstama iš baltai kreminės spalvos, saugoma autoriaus teisių, kuri užtikrina optimalų ir švarų degimą, aukštą efektyvumą, mažina išmetamų teršalų kiekį. Viršutinėje degimo kameroje rasite -Liepsnos skirstytuvą katalizatorių KERAMFIRE ® .

Visiems šios serijos židinio ugniakurų modeliams galima automatinė vertikalaus durų atidarymo sistema valdoma nuotolinio valdymo pulteliu yra prieinama rinkinio formoje ir gali būti įsigijama papildomai.Šis automatikos rinkinys turi būti instaliuojamas ugniakuro montavimo metu ir negalioja jau sumontuotam židiniui, kadangi montavimo metu turi būti nusprendžiama kur jis bus sumontuotas: ar kairėje ar dešinėje monobloko pusėje, aukščiau ar žemiau. Taigi LIGHT serijos monoblokuose technologijos suderinamos su komfortu.

CMtech ™ yra naujos židinio ugniakurų degimo kameros plokštės, iš  labai storos ugniai atsparios medžiagos, sukurtos siekiant užtikrinti optimalų degimą ir atsparumą šiluminiams smūgiams, kuri yra atpažįstama iš baltai kreminės spalvos.

Šildyti būstą granulinėmis krosnelėmis-tai šiuolaikinis namų šildymo sprendimas. Caminetti Montegrappa granulinės krosnelės pasižymi aukštu naudingumo koeficientu, jų darbą galima valdyti kompiuterine valdymo sistema, kuri įdiegta granulinėje krosnelėje ir tai leidžia užprogramuoti krosnelės darbą (degimo laiką, temperatūrą) savaitei ar net mėnesiui. Granulinės krosnelės - tai paprastas, efektyvus, taupus ir modernus namų šildymo būdas. Caminetti Montegrappa granulinėse krosnelėse  yra įrengta AUTOMATIC POWER SISTEMA, kuri automatiškai moduliuoja šiluminį pajėgumą pagal šilumos poreikį patalpoje, kad būtų pasiekta, kuo ilgiau išlaikyta bet kokiomis sąlygomis norima šiluma, ir tokiu būdu išvengta nepatogios ir ekonomiškai nepalankios temperatūros padidėjimo. Sistema nustato pradinę temperatūrą, reikiamą temperatūrą ir laiką, reikalingą jai pasiekti, pati reguliuoja ir optimizuoja kuro sąnaudas, degimo kontrolės rinkiniu (KCC). Šis prietaisas prisitaiko prie skirtingų granulių tipų, įvairių montavimo sprendimų, degiklio ir pakuros švaros, taip užtikrinamas efektyvesnis ir švaresnis degimas, kuris optimizuoja sąnaudas ir sumažina techninės priežiūros operacijas.

CAMINETTI MONTEGRAPPA ŽIDINIŲ UGNIAKURŲ IR KROSNELIŲ PRIVALUMAI

 

CAMINETTI MONTEGRAPPA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PLOKŠČIU STIKLU

CAMINETTI MONTEGRAPPA ŽIDINIŲ UGNIAKURAI TRIPUSIU STIKLU

CAMINETTI MONTEGRAPPA  MALKINĖS KROSNELĖS

CAMINETTI MONTEGRAPPA  GRANULINĖS KROSNELĖS