Italų kompanija Lincar, turinti 35-ių metų veiklos patirtį, visas savo pastangas sutelkė gaminamų produktų gamybos plėtojimui ir tobulinimui, naujovių įdiegimui, saugių ir aukštą kokybę turinčių produktų gamybai. Kompanijos Lincarveikla vystoma ta linkme, kad pasaulinėje rinkoje būtų patenkinti patys įvairiausi ir svarbiausi klientų poreikiai. Kompanijos Lincarsutelktos pastangos į technologinius pajėgumus ir produktų naujoves, leidžia pasiūlyti klientui patikimus sprendimus, veiksmingą ir profesionalų aptarnavimą. Naujų investicijų skyrimas gamybai, moksliniams tyrimams, plėtrai, įrodo kompanijos Lincar užtikrintą ir nuolatinę veiklą. Lincar kompanijos krosnelių dizainas išsiskiria paprastomis linijomis, kruopščiu parinkimu naujų medžiagų krosnelių apdailai, sukūrimu malonios, išskirtinės ir šiltos atmosferos Jūsų namų aplinkai.

Lincar malkinės krosnelės -  tai realios ir tikros šilumos tiekėjai Jūsų namuose. Tai originalių formų, ekologiški ir ekonomiški, įvairių apdailų kokybiški gaminiai, kuriems sukurti yra panaudotos vertingos medžiagos, sukurtos Lincar kompanijos gamintojų. Krosnelių asortimentą sudaro įvairių modelių ir galingumų krosnelės, kurios gali patenkinti visų klientų poreikius.

Lincar kompanija viena iš lyderiaujančių kompanijų malkomis kūrenamų viryklių gamyboje. Tai aukštos kokybės, ekologiški, modernūs ir ekonomiškai šildantys gaminiai. Tai šildymo, maisto ruošimo ir malonios aplinkos suteikimo Jūsų namams, gaminiai.

LINCAR KROSNELIŲ  PRIVALUMAI

LINCAR MALKINĖS KROSNELĖS

LINCAR MALKINĖS KROSNELĖS ŠILDANČIOS VANDENIU

LINCAR GRANULINĖS KROSNELĖS

LINCAR KIETO KURO VIRYKLĖS