DOVRE - tai kalnų pavadinimas Norvegijoje, kur žiemos šaltos ir ilgos. Ten nuo 1933 metų vystėsi ir tobulėjo ketinių ugniakurų ir krosnelių gamyba. 1982 metais DOVRE gamybos technologijos perkeltos į Belgiją. DOVRE naudodama aukštas technologijas, vykdydama  nuolatinė kontrolę ir specialiai sukurtų apdirbimo automatų naudojimą, užtikrino aukštą gaminamų židinių ir krosnelių kokybę ir puikias jų savybes. DOVRE gaminami ugniakurai ir krosnelės yra patikrinti ir atestuoti visuomeninių žinybų( SINTEF, BE, DIN).

DOVRE gamina židinius ir krosneles, pritaikytus visiems poreikiams, atsižvelgiant į šilumos atidavimą ir dizainą. Asortimente yra įvairių dydžių ugniakurų ir krosnių. 
DOVRE židiniai iš sunaudoto kuro kiekio 70-80 % šilumos atiduoda į patalpas. Pritekančio oro reguliavimas į degimo kamerą leidžia keisti degimo stiprumą (nuo rusenimo iki maksimalaus). Viena malkų įkrova gali rusenti net iki 8 val. Galimybė paskirstyti šilumą nuo židinio į kitas patalpas leidžia pilnai išnaudoti ugniakuro galingumą. Taip apšildoma visas būstas net iki 200 m2. DOVRE krosnelėmis taip pat galima apšildyti kelių kambarių būstą. Tai pigi ir efektyvi Jūsų investicija.

Naudodami DOVRE ugniakurus ir krosneles, gauname daug pigios šilumos, nepakartojamą jaukumą bei malonumą namuose.

Serijos 2180 CB židinių ugniakurai su antrinio degimo konstrukcija, kurių didelis stiklas leidžia Jums maksimaliai mėgautis nuostabiu liepsnos žaismu,  daug geriau sudegina dūmus, neteršia aplinkos. Juose yra aerodinaminis deflektorius iš papildomų sūkurių, įmontuotas pačioje aukščiausioje degimo angos vietoje. Galima deginti iki 70 cm ilgio pliauskas. Ugniakure yra dviguba dūmų sklaidymo sistema, todėl stiklas neužsiteršia. Sklendė atsidaro automatiškai, kai tik atidaromos durelės – taip išvengiama dūmų. Oro padavimas malkų degimui iš išorės į ugniakuro pakurą , oro reguliavimo kontrolės, peleninė.
2170 serijos ugniakurai yra suprojektuoti taip, kad juos eksploatuoti būtų lengva ir patogu. Didelė pakura leidžia pakrauti malkas ilgio iki 50 cm. Oro padavimo degimui reguliavimas  dirba labai tiksliai. Kiekvienas oro padavimo degimui nustatymas iš karto matomas židinio pakuroje, kuris leidžia optimaliai kontroliuoti liepsną. Veiksminga oro užuolaida apsaugo nuo nešvarumų ant stiklo. Automatinė sklendė neleidžia dūmams patekti į kambarį, kai atidarote duris. Dovre 2176 CB prietaisai taip pat komplektuojami su peleninėmis.
Visi minėti privalumai Dovre produktuose gali pasiūlyti Jums modernią šildymo įrangą XXI amžiuje.

DOVRE krosnelės tai - klasikinio arba modernaus dizaino, įvairių modelių ketinės ir dengtos įvairių spalvų emaliu krosnelės, atrodančios dailiai ir estetiškai, patogios ir praktiškos eksploatuoti. Tai įvairių galingumų krosnelės, pasižyminčios efektyviu veikimu, ilgalaikiu malkų įkrovos degimu, su nedidelėmis kuro sąnaudomis galinčios pašildyti Jūsų namus. Prijungta prie dūmtraukio krosnelė gali apšildyti ne tik tą patalpą, kurioje ji yra instaliuota, bet ir kitas patalpas, į kurias šiluma patenka per atidarytas duris, per atviras laiptines arba kitas atviras erdves.

Nauji DOVRE krosnelių modeliai VINTAGE 30, 35 ir 50 pasižymi aukštu efektyvumo koeficientu (didesnių modelių net iki 84 %), originaliu dizainu, moderniu dideliu stiklu (krosnelių stiklas yra uždėtas ant durelių rėmo), turi privedimą oro iš lauko, pelenų stalčių.   Krosnelių  paviršiaus padengimas gali būti: dažytos antracito spalvos dažais arba emaliuotos: baltos ir gelsvai žalios spalvos (alyvuogių).

DOVRE malkinėse krosnelėse yra įdiegta antrinio degimo sistema, kuri suaktyvina degimo procesą. Europos krosnelių gamintojai vietoj katalizatoriaus degimo procesui suaktyvinti naudoja papildomos priežiūros nereikalaujantį antrinio šilto oro padavimo į degimo zoną įrenginį.

DOVRE MALKINĖS KROSNELĖS

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PLOKŠČIU STIKLU

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI LENKTU STIKLU

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI PRIZMINIU STIKLU

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI KAMPINIU STIKLU

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI TRIPUSIU STIKLU

DOVRE ŽIDINIŲ UGNIAKURAI DVIPUSIU STIKLU

UNIKALŪS HIBRIDAI